sobota, 12 sierpnia 2017

To już rok! It's been a year!


PL Aż ciężko mi w to uwierzyć, ale mój blog właśnie skończył rok! Dokładnie rok temu odważyłam się zacząć to małe przedsięwzięcie, o którym już wtedy myślałam długo. Ostatecznym motorem do działania okazał się staż w Mediolanie, pierwszy wpis powstał w Monako, a teraz piszę to, kto by przypuszczał, odbywając kolejny staż w Sewilli! Jestem niesamowicie ciekawa gdzie będę świętować kolejne urodziny bloga. Ten rok to wiele podróży, przygód i nowych doświadczeń które tylko udowodniły mi "że chcieć to móc". Nikt nie włożył pomysłów, samozaparcia czy chęci do mojej głowy i z każdym dniem uświadamiam sobie jak wiele zależy od nas samych. 

Dziękuję Wszystkim, którzy zawsze wspierali moje działanie, motywowali i sprawiali, że czułam, że nie robię tego tylko dla siebie. Mam nadzieję, że tak naprawdę moja przygoda w modowo-kulturowej blogosferze dopiero się zaczyna! 


A poniżej kilka ulubionych chwil minionego roku! 

EN It's hard for me to believe, but my blog is one year old! Exactly a year ago I dared to start this small undertaking, which was in my head for God knows how long. Finally, an extra motivation came in the shape of an internship in Milan the first content was created in Monaco, and now I am writing this, who would have expected, during another internship but in Seville! I am incredibly curious where I will celebrate next birthday of the blog. This year of loads of traveling, adventures and new experiences only proves to me "impossible is nothing". Nobody put ideas, self-motivation or willingness into my head and every day I realize how much everything depends just on us.

Thanks to everyone who has always supported my work, motivated me and made me feel that I don't do it only for myself. I really hope that my adventure in the fashion-cultural blogosphere is just getting started!

Below a few favorite moments of the past year!Grudniowy Paryż/ December in Paris


Noworoczna Słowacja/ New Year's Slovakia

Pierwsze kroki w Monako i blogowaniu / First steps in blogging and Monaco

Pierwsza publikacja w magazynie Prestiż / First publcation in Prestige Magazine

Miejsce, w którym zawsze będę czuć się jak w domu/ Place which always feels like home

I nowy kraj do kochania/ And a new country to be loved


7 komentarzy:

 1. Życzę ci nowych doświadczeń żebyś mogła się nimi z nami podzielić i większej popularności, bo chyba każdy blogger o tym myśli w dłuższej perspektywie. :)
  https://pokazswepiekno.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojaaa ale Ci zazdroszczę tych podróży! W ogóle bardzo ładne zdjęcia. Jakiego aparatu używasz, jeśli można wiedzieć? ;)
  No i wszystkiego najlepszego z okazji 1. urodzin bloga i życzę dalszego rozwoju!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega zazdroszcze bpskie miejsca a jakosc zdjec cudna ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! I życzę wielu lat owocnych w blogowe sukcesy! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i powodzenia dalej! Fajne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Wszystkiego najlepszego i powodzenia na kolejne lata! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne fotki. A gdzie to byłaś na Słowacji?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 lacinemoda , Blogger