czwartek, 25 stycznia 2018

SAY NO TO GREY


PL Zimowa temperatura przynosi zarówno zmianę w naszym samopoczuciu jak i garderobie. Co ciekawe te dwie z pozoru nie związane ze sobą rzeczy, maja na siebie znaczący wpływ. Wesołych czy wyrazistych kolorów unikamy niemal tak samo jak stania na mrozie. Nasza polska tendencja do wybierania stonowanych barw jeszcze bardziej pogłębia się w tym sezonie i sprawia, że na ulicach jest szaro. Nie popadając jednak w skrajność możemy ożywić naszą garderobę wybierając jeden przełamujący się kolorowy dodatek. Ja postawiłam na kanarkowy płaszcz. I od razu jakoś tak... bliżej do wiosny. 

EN Winter temperatures bring a change in both our mood and closet. What's interesting, these two seemingly unrelated things have a significant impact on each other. Somehow we avoid cheerful or expressive colors almost with the same reluctance as standing in the cold. Our Polish tendency to choose subdued colors is even deeper during this period and makes the streets grayer. However, without going to the extremes, we can revive our look by choosing accessories or one particular item in a bright color. I chose a canary coat. Simple as that. It definitely can bring you closer to spring.


****
BUTY/SHOES  DEEZEE
PŁASZCZ/COAT  MOHITO
SWETER/SWEATER  SINSAY
SPODNIE/PANTS  SECOND HAND
KOLCZYKI/EARRINGS  byDZIUBEKA
BAG/TOREBKA CHRISTAN LACROIX

10 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta stylizacja, jest tak uniwersalna i klasyczna, że pasowałaby chyba każdemu ♥ A ten żółty płaszcz idealnie poprawiałby humor w pochmurne dni :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja niebanalna...bardzo mi się podoba...choć ja bym się zdecydowała na mniej oversize'u 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny żółty płaszcza. Taki niebanalny i wesoły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się to, że robisz bloga w dwóch językach. Na fotografii się nie znam, ale uważam, że są ładne i spełniają swoją funkcję, czyli zwracają uwagę na produkt, eksponują go.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna kobieta, stylizacja i zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stylizacja - ten żółty płaszcz naprawdę się wyróżnia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię zbyt wielu kolorów , zresztą trzeba bardzo uważać łącząc ze sobą więcej niż dwa kolory. Ten płaszcz rzeczywiście sprawił, że twoja stylizacja rzuca się w oczy, a jednocześnie ma klasę, brawo!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem fanką żółtego, ale muszę przyznać, że w tym zestawieniu wygląda ładnie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 lacinemoda , Blogger